Hoewel het proefdraaien al enkele weken bezig is en er al vaste klanten komen zal Cado Ravels officieel haar deuren pas in maart openen.
De mensen uit de serviceflats van de Wilders Poppel kwamen er dinsdag al eens een kijkje nemen.
Uitstapje voor de senioren van De Wilders.
De bewoners van de serviceflats “De Wilders” gaan wel eens vaker op stap. De bewoners vinden het leuk wonen en profiteren graag mee als er iets op de activiteitenkalender staat in de wintermaanden, wanneer je niet elke dag petanque kan spelen, dat gaat ook vervelen…. En afwisseling is altijd leuk.
De begeleiding probeert zo vaak mogelijk leuke activiteiten te plannen waaraan de bewoners kunnen deelnemen en een bezoekje aan het nieuwe CADO huis in Weelde aan het Moleneinde stond afgelopen dinsdag op het programma.
Het bezoekje was er super gezellig en de Poppelse buren werden er met open armen ontvangen, en op een goeie bak koffie en lekkere wafels getrakteerd.