memorial RVS2019

Op zondag 13 oktober 2019 passeert de laatste internationale wielerwedstrijd (UCi cat. 1.1) van het Belgische wielerseizoen door onze gemeente, namelijk de “Memorial Rik Van Steenbergen/Kempen Classic”.

Met start in Beerse en aankomst in Arendonk passeert de wielerwedstrijd doorheen 18 Kempische gemeenten waaronder de gemeente Ravels.

Gelieve er rekening mee te houden dat enige hinder mogelijk is, maar deze slechts van tijdelijke aard is. Afhankelijk van de snelheid zal de wielerwedstrijd vanaf 12.18 uur de Grote Baan passeren en onze gemeente via de Steenweg Baarle rond 12:38 uur verlaten.

Het parcours verloopt via volgende straten: Grote Baan, Kerkstraat, Peelsestraat, Vooreel, Moleneinde, Gemeentelaan, Koning Albertstraat, Weeldestraat, Prinsenlaan, Steenweg Weelde, Pastorijstraat, Steenweg Baarle. Zowel seingevers, mobiele seingevers als de lokale en federale politie zullen tijdens de doortocht het verkeer regelen.

Meer info via http://www.bingoalcyclingcup.be/…/memorial-rik-van-steenbe…/.

Contactgegevens

Verantwoordelijk uitgever:

André Jansens
Korte Wijkstraat 1, 2381 WEELDE
  AFSPRAAK MAKEN ?  

Mail adres: info@rawepo.be
Telefoon: +32 (014) 657298
Mobiel: +32 (0) 475 97 94 13     

ADMIN

Gebruiksvoorwaarden

logo rawepo

GEBRUIKSVOORWAARDEN

Uw eerste stop voor het regionale nieuws.
Altijd klaar voor de inwoners van Ravels.

Adverteren op Rawepo.

Adverteren op RAWEPO helpt echt wel,
met dagelijks duizenden surfers bereik je iedereen in de regio.

online adverteren