bloembollen6

Wel 26 verenigingen hebben de oproep van het gemeentebestuur positief beantwoord.

Zij zullen tezamen 13.000 bloembollen in de grond steken om onze gemeente te verfraaien en te verrijken.

Elk van de 26 verenigingen heeft zich ertoe verbonden om 500 bloembollen (narcissen) in de grond te steken, wat resulteert in een totaal van 13.000 bloemen die in het voorjaar hun kleurrijke pracht zullen onthullen.

bloembollen2

Unieke locaties

Elke vereniging koos een unieke locatie uit. Deze locaties liggen verspreid in onze gemeente. Zo zal er volgend jaar een kleurenpracht verschijnen in de bermen van de verkaveling in Ravels-Eel, rondom het BMX-parcours in Ravels, aan de kantine van KFC Flandria, maar ook langs de verschillende straten en pleinen in onze gemeente.

bloembollen2

Ook de technische dienst zat niet stil. Vorige week stopten ze een 50.000-tal bloembollen (krokussen) in de grond op de volgende locaties:

  • Inkom Weelde Depot
  • Aan de geSTALten (ruilverkavelingsweg tussen Ravels-Eel en Weelde)
  • Grasplein Vlasrietje
  • Hof pastorij Ravels
  • Klein Ravels
  • Lammervelden

bloembollen5

Het planten van bloembollen is niet alleen een visueel genot, maar het heeft ook tal van voordelen voor het ecosysteem. Bloemen trekken bestuivers aan, zoals bijen en vlinders, die essentieel zijn voor de gezondheid van onze lokale flora. Door deze actie wordt niet alleen de fysieke schoonheid van onze gemeente vergroot, maar wordt ook de natuurlijke veerkracht versterkt.

bloembollen4

Met 63.000 bloemen in het vooruitzicht, belooft dit niet alleen de fysieke omgeving van onze gemeente te verfraaien, maar ook een blijvend gevoel van gemeenschapszin te creëren. Samenwerking, natuurlijke schoonheid en betrokkenheid vormen de kern van dit bloeiende project, en we kijken uit naar de prachtige resultaten die het zal voortbrengen.

bloembollen3

Contactgegevens

Verantwoordelijk uitgever:

André Jansens
Korte Wijkstraat 1, 2381 WEELDE
  AFSPRAAK MAKEN ?  

Mail adres: info@rawepo.be
Telefoon: +32 (014) 657298
Mobiel: +32 (0) 475 97 94 13     

ADMIN

Gebruiksvoorwaarden

logo rawepo

GEBRUIKSVOORWAARDEN

Uw eerste stop voor het regionale nieuws.
Altijd klaar voor de inwoners van Ravels.

Adverteren op Rawepo.

Adverteren op RAWEPO helpt echt wel,
met dagelijks duizenden surfers bereik je iedereen in de regio.

online adverteren