RL 02610

De 35ste Turnshow van Lenig & Gezwind werd afgelopen weekend met een jaartje uitstel gevierd.

De turnvereniging Lenig & Gezwind vierde in 2021 normaal haar jubileum van 35 jaar zelfstandig bestaan.
Zoals iedereen weet heeft Corona ook hun jubileumplannen gedwarsboomd.

Uitstel .... maar geen afstel.

Maar uitstel is geen afstel ... de grootste sportvereniging van Ravels kende zelfs dit seizoen een explosieve groei van hun ledenaantal en meer dan ooit zijn ze uitgegroeid tot één van de meest vooraanstaande Kempische turnverenigingen.

 Het is in de afgelopen 35 jaar ook een periode geweest waarin kleintjes groot worden, een periode waarin de kleuters van destijds nu mee aan het roer staan van een stevige batterij lesgeving en bestuur.

“Ons geboortekaartje dateert uit 1982, L & G Turnhout heeft ons op de goede weg gezet, maar al vlug konden we het zelf allemaal beredderen.
Sinds 1986 werken we zelfstandig , met succes trouwens. We zijn niet alleen een grote vereniging , we hebben ook kwaliteit in huis. Kwaliteit vooral in de vorm van mensen die zich willen inzetten, die voor de vereniging uitkomen.

Maar er is een tijd van komen en ééntje van gaan ... Als secretaris heb ik in 1982 samen met enkele gedreven vrijwilligers Lenig & Gezwind Ravels opgestart en 40 jaar met plezier het administratieve en organiserende werk mee verricht . Deze fakkel gaan we nu doorgeven aan Iris Keysers waarvan ik weet dat ze met even grote gedrevenheid het secretariaatswerk vakkundig gaat verrichten.

BEDANKT IRIS om dit te gaan doen .... ! Vandaag zijn we fier om jullie weerom een feest van dans , turnen , muziek en licht reeds voor de 35ste keer te kunnen presenteren . Wederom hebben onze turnsters , turners , dansers , danseressen , lesgeving en hulplesgeving zich heel hard ingespannen om er voor ieder van jullie een mooi schouwspel van te maken.

Ze hebben dit jaar gekozen voor een thema waarin de kinderen entertainment brengen in een geïntegreerd geheel van bewegingen , dans en muziek : " MUSICAL " Dit jaar is er , misschien nog meer dan vorige jaren , achter de schermen weer veel werk geleverd . Ook onze gemeente en onze sponsors hebben zowel materieel als financieel weer heel wat bijgedragen . Dank daarvoor!

Een speciaal woord van dank willen we richten aan alle mensen die zich dit weekend en vooral gedurende het ganse jaar voor onze kring inzetten. Het wordt veel te weinig gezegd, maar wat de Leiding, het Bestuur en onze vrijwillige medewerkers presteren is fantastisch. Duizend maal dank .

Zo, het heeft veel nachtelijke uren en slaap gekost, maar wij zijn klaar om U te presenteren : De TURNSHOW 2022! Sportieve groeten en veel kijkplezier !

Namens al onze leden, Leiding en Bestuur Lenig en Gezwind Ravels vzw
Charles Faes - Uittredend Secretaris en Iris Keysers - Secretaris

© RAWEPO

Thema Musical

Dit jaar werd gekozen voor het thema Musical, alle groepen hadden hun eigen kijk op een bekende musical die heel uiteenlopend , naar gelang de kwaliteiten van de groep werd uitgebeeld.

RL 01454

NUMMER

GROEP

LESGEVERS

High School Musical

Leiding

Jana & Silke

De 3 biggetjes

Kleuters 1

Gitte & Carolien & Silke & Jana & Manon & Caitlin

Mary Poppins

Dansspetters

Jolien & Lenka & Zoë

The Lion King

Kleuters 2

Gitte & Carolien & Silke & Jana & Manon & Caitlin

Tovenaar van Oz

G - move

Silke & Marloe

Team Up

Kleuters 3

Gitte & Carolien & Silke & Jana & Manon & Caitlin

Grease

Move

Jolien & Zoë

Phantom of the Opera

4de leerjaar

Britt & Lenka

The Greatest Showman

1ste leerjaar

Lynn & Romy & Emma

The Sound of Music

Voorb . tumbling

Nienke & Liss & Lilja & Ziva & Lene & Lowies & Marie

Sjakie & de Chocoladefabriek

 Recrea Tumbling

Anke & Shani & Lene

40-45

Tumbling

Annelies & Anouch & Lies & Jelle & Lotte & Shani & Liene & Nienke

Pinokkio

2de leerjaar

Lynn & Fran & Daphne

Robin Hood

5 en 6de leerjaar

Jana & Lynn

Mamma Mia

Shake

Jolien & Febe & Famke

Cats

3de leerjaar

Bieke & Shani

Sneeuwwitje

+12 jarigen

Jana & Lynn

Annie

Acro

Robine & Fenna

RL 01632

 

1rawepo cameraFotoreportages © RAWEPO

Als vanouds waren ook de mensen van Rawepo paraat om de 35e turnshow in beeld te brengen.

Zaterdag  

Zondag

Geniet nog even na van de fotoreportages van Roger & André.

 © RAWEPO

Contactgegevens

Verantwoordelijk uitgever:

André Jansens
Korte Wijkstraat 1, 2381 WEELDE
  AFSPRAAK MAKEN ?  

Mail adres: info@rawepo.be
Telefoon: +32 (014) 657298
Mobiel: +32 (0) 475 97 94 13     

ADMIN

Gebruiksvoorwaarden

logo rawepo

GEBRUIKSVOORWAARDEN

Uw eerste stop voor het regionale nieuws.
Altijd klaar voor de inwoners van Ravels.

Adverteren op Rawepo.

Adverteren op RAWEPO helpt echt wel,
met dagelijks duizenden surfers bereik je iedereen in de regio.

online adverteren