Al enkele weken maken de mensen van the Night of the Z@Z@ promotie op Rawepo voor hun evenement in november aanstaande.
Gisteren werden we wel verrast toen plots de andere stoel van 1000 Zonnen plots opdook in Ravels.
Dat ken ik precies dachten velen uit onze regio....

Het eerste beeld was nog wat onwennig maar wanneer het BMX logo tevoorschijn was de locatie direct in heel Ravels en zelfs de verre omstreken herkend.
De rol toiletpapier had voor ons iets anders mogen zijn maar toch duurde het niet lang vooraleer een hele bende ter plaatse was.
Vanavond ook hier weer een nieuwe locatie van de Z@Z@-Zetel van SNK.
Wie de race tegen de tijd uiteindelijk heeft gewonnen weten we niet, daarvoor dient u vanavond te kijken naar 1000 Zonnen nadat u terug bent van de Z@Z@-Zetel die ook vanavond klokslag 19.00h hier weer tevoorschijn zal komen.
Als u zich als eerste in de Z@Z@-Zetel kan plaatsen met het gevraagde voorwerp wint u een duoticket voor de Night of the Z@Z@.