De Ravelse Brandweer pakt elk jaar weer uit met een opendeurdag en telkens weer is het een succes.
Mede door de vele demonstraties en de mogelijkheid om een keertje mee te kunnen rijden met een echte brandweerwagen is en blijft een goede formule.
Druk bijgewoonde demonstraties.
Dit jaar tok het kleine huisje dat de kinderen zelf konden blussen veel aandacht maar toen de demonstratie begon om een gewonde uit een geaccidenteerd voertuig te bevrijden was het dringen geblazen voor een plaatsje vooraan. Met veel discipline werd deze demo uitgevoerd, eerst het slachtoffer stabiliseren en pas daarna ging het dak eraf, altijd spectaculair voor de toeschouwers.
Nog een aardigheidje.
Ook de duikdemo’s waren interessant om volgen maar toch had de laatste demo het meeste succes, de heren brandweerlui hielden een echte strip-act om al hun verschillende werkpakken te tonen en hoewel in het begin rustig aan gestart werd begonnen enkele dames in het publiek het toch warm te krijgen wanneer de ontblote torso t voorschijn kwam bij de laatste in het rijtje.
Gelukkig bleef alles zedig en beschaafd zodat de kinderen ook gewoon konden blijven kijken.