De jaarlijkse parochiefeesten van St Michiel in Weelde worden gehouden op zaterdag 14 en zondag 15 oktober.
Nu alle grote werken achter de rug zijn is de zaal en omgeving volledig aangepast, om het parochiecentrum van Weelde in stand te houden blijven nog wel de nodige middelen noodzakelijk. De parochiefeesten brengen extra geld in het laatje.
Uitnodiging Volksdansinstuif
Wij ( het parochiecomité ) nodigen dan ook graag uit op een van deze dagen.
Zaterdag is er onze grote volksdansinstuif ( olv Jeanne Versteynen ) waarop iedereen is uitgenodigd om onze volksdansers te komen aanmoedigen.
Zondag is er ons middag-restaurant hier kan je met de ganse familie komen eten. Er kan gekozen worden uit 3 menu's Tomatenroomsoep Rundstong met champignonsaus en kroketten of Vol au vent van kip met kroketten of Vispannetje met puree Volwassenen eten aan 20 euro kinderen aan 10 euro Nadien kan er ook nog dessert genuttigd worden.
Inschrijven bij Elza Luyten, Koning Albertstraat 148 te Weelde tel: 014 65 65 50 inschrijven voor vrijdag 6 oktober.
De volgende dagen komen onze vrijwilligers langs met de loten voor de tombola, de prijs voor een boekje is 5 euro en er zijn waardevolle prijzen te winnen, je kan bij deze mensen ook inschrijven voor het restaurant.
We hopen je op een van deze dagen te ontmoeten.
Het parochiecomité