Engeland stapt uit de Europese Unie.
Schotland wil er absoluut bijkomen. Dat heeft ook Jeugdhuis de Sjepap geïnspireerd om de 1e Weldse Highland Games te organiseren.
Schotse Spelen komen naar Weelde.
Op zaterdag 20 Augustus organiseert Jeugdhuis De Sjepap, in samenwerking met 4u2 in Motion, de Highland Games. Gedurende de hele namiddag zullen er Schotse spelen zijn.
Je kan zelf ook deelnemen aan deze spectaculaire wedstrijden die wereldwijd bekend zijn van het boomstamwerpen, touwtrekken, kogelstoten en andere stoere jongens spelletjes. De jongere generatie heeft de weg naar de inschrijvingen al gevonden en dagen de ouderen uit. Het is nu wachten op de oudere generaties die de handschoen willen opnemen tegen deze jonge snaken om hen een poepje te laten ruiken op het wedstrijdveld.
Hou deze dag dus alvast vrij in je agenda.
Er zijn natuurlijk ook prijzen te winnen!
De Games zijn individueel. Er zal wel een touwtrekcompetitie in team plaatsvinden.
-----------------PRAKTISCH--------------
Waar? Terrein Baetenheide in WeeldeWanneer? Zaterdag 20 augustusWie? Jij natuurlijk!Inschrijven? Berichtje naar Jeugdhuis De Sjepap met je naam en waarvoor je je juist inschrijft (Games, BBQ, Games + BBQ)- Games = 10 €- BBQ = 20 € (2 drankbonnen inbegrepen)- Games + BBQ = 25 € (ook 2 drankbonnen inbegrepen)