• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
zaterdag 25 november 2017
weekvdsport
De gemeentelijke sportdienst en sportraad hebben zich geëngageerd om deel te nemen aan “de maand van de sportclub”.
Tal van sportverenigingen zijn bereid gevonden om hun deuren voor u wijd open te zetten. Het opzet is u te laten kennismaken met hun clubwerking en de sport die ze beoefenen.
 

Deelname meestal gratis.

Deelname aan de activiteiten en initiaties zijn meestal gratis. Indien je meer info wenst over de sportverenigingen en/of hun activiteiten, surf eens naar hun website of bel even met de contactpersoon.
Niet alle sportverenigingen nemen deel aan de maand van de sportclub wat natuurlijk niet wil zeggen dat je bij deze sportclubs niet zou terechtkunnen.
 

Enorm aanbod aan sportmogelijkheden in onze gemeente.

MVDSC SeptemberWe hebben in onze gemeente een enorm aanbod aan sportverenigingen, maar ook voor diegene die zich niet onmiddellijk geroepen voelen om zich bij een sportclub aan te sluiten, biedt de gemeente een waaier aan sportmogelijkheden aan. Denk maar aan het zwembad, de Finse looppiste, de loopomlopen in het Sportpark Ravels en het gemeentebos Poppel, MTB-parcours Pierelierebinkenpad, MTB parcours Sportpark Ravels, het wandel– en fietsnetwerk kortom mogelijkheden genoeg om u aan het bewegen te zetten.
Toch willen we u stimuleren om eens een kijkje te nemen bij de sportverenigingen die tijdens de maand van de sportclub hun uiterste best doen om u met hun clubwerking en sport te laten kennismaken.
Wij wensen u in elk geval veel sportplezier toe.
Door op onderstaande link te klikken rechts kan u de volledige brochure raadplegen:
 

IMMO VERKOOP IN DE REGIO

 • 1