• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
zaterdag 25 november 2017
driekoningen2017
Vrijdag kwamen aan de kerststal van het gemeentehuis in Weelde een aantal Driekoningen samen om te genieten van de lekker warme chocomelk en een heerlijk worstenbroodje.
Ook dit jaar waren er nog een flink aantal "wanna be" koningen op pad langs de huizen in Weelde.
 

KSA meiden met eigen agenda

Ook de meiden van de KSA kwamen langs aan de kerststal, zij het met iets minder christelijke bedoelingen.
Zij kwamen vooral voor de gezelligheid en om geld te verzamelen voor hun kamp van later op het jaar.
De Jim & Skim groep, de oudste KSA leden, haalden met hun Driekoningenactie een mooi bedrag op om hun kampproject voor dit jaar te steunen. Deze opbrengst is om extra activiteiten te doen op hun buitenlands kamp van volgende zomer. Eerder verkochten ze ook al wafels om wat extra's te kunnen doen.
 

driekoningen2017 2Uitgedost als echte koningen.

Het is opvallend hoe mooi de koningen van tegenwoordig zijn aangekleed. Waar wij vroeger snel een deken over hoofd trokken met een touwtje om het te laten zitten zien we heden ten dage koningen met bijna echte gouden kronen met edelstenen en  hermelijnen mantels. Het koningschap is er op vooruit gegaan de laatste jaren.
 

Einde kerststalwerking in onze gemeente.

Met het feest van de Drie Koningen komt in onze gemeente overal de Kerststalwerking tot een eind. Op de verschillende locaties in onze gemeente zijn alle organisaties tevreden over een mooi uiteinde van vorig jaar en worden al plannen gesmeed om het volgende keer weer wat spectaculairder te maken.
 

1rawepo camera    Fotoreportage Driekoningen © RAWEPO / PdR

 

Klik op de link hierboven om de reportage te bekijken van Driekoningen in Weelde.

 

driekoningen2017 3

{halloween}

IMMO VERKOOP IN DE REGIO

 • 1