• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

DR animated gif

donderdag 19 oktober 2017

clickhere bols

ovk herdenkingsblad joyce en dorien
In de nacht van 2 op 3 december 2011 overkwam twee families uit onze gemeente een verschrikkelijk drama. 
Twee meisjes die elkaar BFF’s waren werden plotseling uit het leven gerukt door een tragisch ongeval dat nog lange tijd zou nazinderen in onze gemeente.
 

Dorien en Joyce zijn nog lang niet vergeten.

Joyce Dorien herdenkingstekensEr is sinds die bewuste nacht al heel wat water naar de zee gevloeid, de dader is gestraft hoewel de strafmaat die door de rechter werd uitgesproken het leed van de families niet heeft kunnen verzachten, maar het gerecht heeft het laatste woord gehad en de families moeten verder met hun leven, hoe moeilijk dat ook was....
Sinds enkele maanden is ook het kruispunt helemaal heringericht volgens de nieuwe veiligheidsnorm in de vurige hoop dat een soortgelijk ongeluk zich niet meer zal kunnen herhalen.
Het zal nog lange tijd duren, maar toch moeten de families, vriendinnen en kennissen van Dorien en Joyce troost vinden in diezelfde tijd die alle wonden heelt…. 
 

SAVE bord onthulling.

Zondagmiddag om 14.00 H zal een SAVE bord worden onthuld op de plaats waar het ongeval gebeurde. Het zal dan 1829 nachten geleden zijn dat Joyce en Dorien er het leven lieten. Het bord zal worden onthuld en er zal een bloemenhulde plaatsvinden.
De gemeente tekende enkele jaren geleden het SAVE charter als één der eerste gemeentes uit de provincie Antwerpen. Ook aan het gemeentehuis in Ravels hangt een SAVE bord waar enkele weken geleden nog een stiltemoment werd gehouden ter nagedachtenis van de verkeersslachtoffers.
 
ovk herdenkingsblad joyce en dorien

IMMO VERKOOP IN DE REGIO

 • 1